W przeważającej liczbie przypadków wybór prezentu poprzedzony jest długim wahaniem, zastanawianiem się i lękiem, że dana rzecz nie trafi w gust obdarowanego. Aby poszukiwanie idealnego podarunku zachodziło sprawniej, proponujemy 10 sprawdzonych pomysłów, które można wykorzystać podczas zbliżających się świąt. Dziś skupiamy się na prezentach dla panów.

 

10 pomysłów na świąteczny prezent dla Niego

 

1. Coś do czytania

Książka to klasyczne, sprawdzone rozwiązanie, toteż w okresie przedświątecznym nie brakuje kolejek w księgarniach. Powstrzymajmy się jednak od zakupu pierwszego lepszego bestsellera i postarajmy się wybrać coś, co ściśle wiąże się z zainteresowaniami mężczyzny (chociażby w humorystyczny sposób).

 

2. Coś odlotowego (dosłownie!)

Podwójmy bilet lotniczy do któregoś z europejskich miast nie musi wiązać się z dużymi kosztami, jeśli uda się nam zapolować na korzystną promocję. Warto wybierać terminy weekendowe, bo nie pokrzyżuje to jego planów służbowych.

 

3. Coś, co pozwoli mu miło spędzić czas z bliskimi

Chyba najlepiej sprawdzi się tu jakaś ciekawa gra planszowa, którą można będzie wyjąć w święta, jak też podczas imprezy ze znajomymi. Taki rodzaj rozrywki zbliża i pozwala spędzić razem wartościowy czas. To doskonała metoda do neutralizowania wszelkich rodzinnych animozji oraz rozkręcenia spotkania towarzyskiego.

 

4. Coś, co pozwoli mu miło spędzić czas w pojedynkę

Kurs jogi lub medytacji? A może karnet na masaż? Zasada jest jedna – taki prezent ma sprawić, że bliski nam mężczyzna przez chwilę będzie mógł skupić się na sobie, na swoich zmysłach, wyciszyć się i zapomnieć o codziennych stresach.

 

5. Coś, dzięki czemu codzienność będzie przyjemniejsza

Czasem jakiś mały gadżet może znacznie poprawić codzienną jakość życia. Tego typu prezent najlepiej kupować, jeśli dobrze znamy mężczyznę i wiemy, na co codziennie narzeka. Być może frustruje go zawodne, stare pióro, zepsuty plecak, czy brak noża do pizzy, którego nie ma czasu sobie kupić?

 

6. Coś, co wykorzysta w realizowaniu swojego hobby

Nawet, jeśli jesteśmy laikami w jakiejś dziedzinie, warto wschłuchiwać się w to, co on mówi o swoich zainteresowaniach. Być może potrzebuje nowego szkicownika, chciałby dalej wzbogacać kolekcję swoich gier na Xboxa, albo rozważa powiększenie swojej kolekcji aparatów o radziecki, stary model, który możemy kupić za 30zł? Jeśli bliska nam osoba ma dużo hobby, wystarczy tylko… słuchać i notować w pamięci.

 

7. Coś, co często będzie miał przy sobie

Za każdym razem, gdy bliski nam mężczyzna spojrzy na taki prezent, pomyśli o nas. Warto zdawać sobie sprawę, że takim prezentem może być zarówno coś drogiego i luksusowego (zegarek, perfumy), jak też tańszy, przydatny produkt (np. kubek termiczny czy notes).

8. Coś, czego nie dostałby od nikogo innego

Być może jakiś niepozorny przedmiot wywoła falę wspomnień związanych z sytuacją, o której wiemy tylko my i bliski nam mężczyzna? Takie prezenty świadczą o zażyłości, bliskości i zaufaniu, dlatego, jeśli mamy możliwość zrealizowania tego wariantu, śmiało wybierajmy tę opcję.

 

9. Coś, co wzbogaci jego szafę

Oczywiście nie chodzi o drogi garnitur lub o eleganckie buty – warto zdecydować się na coś, co na pewno będzie na niego pasować. W ten sposób unikniemy wymiany produktu w sklepie. Ciepła, stylowa czapka, designerskie skarpetki czy eleganckie rękawiczki to sprawdzone i uniwersalne pomysły.

 

10. Coś, co sprawi, że będzie się częściej uśmiechał

Zabawny plakat, figurka, t-shirt z motywem, który go bawi. Opcji jest wiele, a warunek jeden – musimy znać jego poczucie humoru.

 

Nie jest ważne, jakim budżetem dysponujemy  i jak dobrze znamy mężczyznę – powyższa lista obejmuje tak wiele prezentowych propozycji, że każdy znajdzie tutaj coś dla siebie.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *