Pamiętanie o ważnych datach to oznaka, że zależy nam na szczęściu drugiego człowieka. Szczególnie powinniśmy przygotowywać się na rocznicę swojego ślubu. Ofiarując swojemu partnerowi wyjątkowy prezent wciąż dbamy o to, by w naszym związku była miłość i troska. Drobne gesty, które wywołują uśmiech sprawiają, że czujemy się doceniani i kochani.

 

Wspólny wyjazd

 

Jednym z prezentów, na jaki decyduje się wiele par jest zorganizowanie wspólnego wyjazdu. Świętując swoją rocznicę ślubu postanawiają spędzić trochę czasu tylko we dwoje. Zapominają o problemach, obowiązkach i pracy i odpoczywają, ciesząc się swoją obecnością. Może to być wyjazd weekendowy, w którego trakcie uda się nam spędzić miło czas lub dłuższa podróż, dzięki której wypoczniemy, zbierzemy siły i zwiedzimy świat. Ważne, byście oboje czuli się na niej komfortowo i bezpiecznie. Może nasz partner zawsze chciał zobaczyć morze zimą, lecz nigdy nie było takiej możliwości? Rocznica ślubu to szczególny czas, w którego tracie powinniśmy zadbać o potrzeby i marzenia naszej drugiej połówki. A może to pora na daleką podróż, w której trakcie zwiedzimy świat, spróbujmy lokalnego jedzenia i zagłębimy się w kulturę i obyczaje danego narodu?

 

Voucher

 

Niektóre pary szukają prezentów, dzięki którym ich partnerzy będą mogli wypocząć, poświęcić czas sobie samemu i spełnić marzenia. Może nasz małżonek od zawsze marzy o skoku ze spadochronem lub o nurkowaniu? Możemy w taki sposób zorganizować celebrowanie swojej rocznicy ślubu, by jednym z jej elementów było podarowanie partnerowi vouchera na wspomniany właśnie skok. A może widzimy, że nasz małżonek ostatnio wiele pracuje, wciąż jest zestresowany i przemęczony? W takiej sytuacji doskonałym pomysłem będzie wykorzystanie vouchera na wizytę w SPA – masaże, maseczki, zabiegi kosmetyczne. To szansa na rozluźnienie się i zapomnienie o piętrzących się obowiązkach. Wychodząc z salonu będziemy czuć się pięknie i zdrowo. Taka wizyta pomoże nam rozluźnić się przez wspólną, rocznicową kolacją przy świecach.

 

Drobne gesty

 

Prezenty z okazji rocznicy ślubu nie zawsze muszą być drogie i czasochłonne. Jest wiele par, które ceni sobie drobne gesty i niewielkie podarunki. Może nasz partner od dłuższego już czasu wspominał, że za niedługo jego ulubiony zespół wydaje nową płytę i chciałby ją mieć? A może nasza partnera jest miłośniczką książek i jej ulubionych rodzajem prezentów są obszerne powieści lub karty prezentowe do księgarń? Czasami wystarczą nawet czekoladki, które wspólnie zjecie spędzając razem wieczór i wspominając, jak się kiedyś poznaliście i pokochaliście.

 

Wspólny wieczór

 

Doskonałym prezentem dla naszego partnera mogą być również bilety – do kina, do teatru, na mecz, na koncert lub wystawę malarską. Cokolwiek, co wpisuje się w nasze wspólne zainteresowania i sprawi, że przyjemnie spędzimy razem czas. Wystarczy poszukać, jakie filmy grają teraz w kinach lub gdzie gra nasz ulubiony zespół muzyczny. To wspaniała alternatywa na świętowanie swojej rocznicy ślubu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *