W okresie przedświątecznym wiele żon zastanawia się, jaki prezent ofiarować swoim drugim połówkom. Nudne i do bólu praktyczne upominki dawno wyszły już z mody, dlatego panie częściej decydują się na bardziej oryginalne rozwiązania. Co kupić swojemu mężowi pod choinkę, aby nie musiał udawać radości lub oddawać nietrafionego prezentu? Jest bardzo wiele możliwości!

 

Uważnie słuchaj go przez cały rok

 

Ta rada z pewnością pomoże wybrać trafiony prezent dla męża. Ludzie bardzo często komunikują swoje potrzeby i marzenia w zwyczajnych codziennych, rozmowach. Dlatego warto uważnie słuchać i obserwować, na co ukochana osoba zwraca uwagę: jakie produkty sklepowe ogląda, jakie strony internetowe odwiedza, przy jakich witrynach się zatrzymuje. Są to bardzo cenne wskazówki, które mogą pomóc kupić (lub własnoręcznie zrobić!) prezent idealny. Oprócz samej radości z podarunku ukochana mąż otrzymuje wtedy niezwykły bonus – informację, że małżonka uważnie go słucha i jego marzenia są dla niej ważne. Tutaj kluczowa jest oczywiście osobowość męża – dla jednego wymarzonym prezentem będzie Playstation 4, dla innego będzie to kolekcja filmów ulubionego reżysera.

 

Daj mu możliwość wyboru – voucher nie jedno ma imię

 

Bardzo dobrym pomysłem na świąteczny prezent dla męża będzie voucher do ulubionego sklepu. Wszelkiego rodzaju karty podarunkowe pozwolą wybrać wymarzony prezent we własnym zakresie. Ale uwaga! Nie chodzi tu wyłącznie o vouchery do sklepów stacjonarnych z ulubionym sprzętem czy marką ubrań. W ostatnich latach bardzo rozwinął się rynek voucherów na przeżycia i doświadczenia. Są to prezenty niematerialne takie jak na przykład: skok ze spadochronem, skok na bungee, widokowy lot balonem czy pobyt dla dwojga w romantycznym SPA. Taki voucher oferuje konkretną atrakcję i równocześnie daje pełną elastyczność w wyborze terminów. Czasami prezent w formie nowego doświadczenia może być cenniejszy od wymarzonego przedmiotu. Bardzo dobrą formą są kupony z serii „dla dwojga” – otrzymując taki prezent mąż dostaje informacje, że żona chce spędzać z nim czas i wspólnie przeżywać wyjątkowe chwile.

 

Zabierz go w podróż niespodziankę

 

Jedną z najbardziej oryginalnych form świątecznego prezentu dla męża może być podróż-niespodzianka. To nic innego jak zakup biletów lotniczych lub rezerwacja wyjątkowej wycieczki w biurze podróży. Takie prezenty wywołują uśmiech na twarzy, ponieważ wspomnienia związane ze wspólnymi wyjazdami nigdy się nie zużywają. Może to być przypomnienie podróży poślubnej, a więc powrót do początków małżeństwa jak również udowodnienie sobie, że nadal świetnie się czujemy w swoim towarzystwie i potrafimy przeżywać szalone przygody, bez względu na posiadany staż małżeński. A co z domatorami, którzy nie przepadają za podróżowaniem? Jest wiele możliwości odpoczynku w warunkach domowych – doskonale wyposażone drewniane chatki w górach czy ekskluzywne rezydencje na Mazurach czekają na domatorów oferując im domową atmosferę oraz odpoczynek na łonie natury.

Świąteczny prezent dla męża to wyzwanie dla każdej żony. Jest wiele możliwości, a ostateczny wybór zawsze zależy od charakteru i preferencji osoby, którą chcemy obdarować. Mężowie bywają różni, ale raczej każdy będzie się cieszył z przemyślanego i kreatywnego prezentu świątecznego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *