Chcąc pokazać bliskim osobą, jak wiele dla nas znaczą, próbujemy zaczerpnąć wyjątkowych pomysłów na prezenty. Czasem, właśnie czyny oddają więcej sympatii oraz miłości, niż rzeczy, które można znaleźć w sklepach. Warto jest poruszyć serce, uczynić kogoś szczęśliwym, doprowadzić do wzruszających momentów, niż dać praktyczną rzecz. Te oto pomysły na prezenty od serca będą odpowiednie na różne okazje, od urodzin, rocznic, świąt, aż po powitania po długich latach, świętowania kogoś sukcesów, lub nawet na prezenty bez okazji, bo jeśli się kogoś kocha, można też okazywać uwielbienie bez powodu. Tutaj ważne jest zaangażowanie.

 

Spełnij kogoś marzenie

 

Wszyscy mamy jakieś skryte marzenia. Jeśli wiesz o czym marzy bliska Ci osoba, jakie ma pragnienia, cele, możesz jej pomóc w realizacji tego.

Może to być jakiś wyjazd w celach turystycznych, jeśli masz trochę czasu, wiesz, że ta podróż nie należy do tanich, możesz przygotować się z wyprzedzeniem i zebrać daną kwotę. Osoba poza tym, że będzie wniebowzięta, iż spełniła swoje marzenie, to na pewno doceni starania, które nie należą do łatwych. Jeśli dana osoba marzy o tym, by zobaczyć jakąś znaną gwiazdę, możesz również np. zabrać ją na koncert, postarać się o autograf, czy dać jakąś rzecz związaną z nią lub nim.

Może bliska ci osoba należy do grupy ludzi ekstremalnych, więc wtedy warto by było za opatrzyć się w atrakcję związaną z hobby, lub czymś, co będzie zapierać dech w piersiach, jak skok ze spadochronubungee. Atrakcje motoryzacyjne, jak np. drifty, jazda quadem itd. Loty akrobacyjne szybowcem. Dla pasjonatów broni również proponowane są strzelnice lub strzelania np. z bojowej broniWspinaczki, lub parki linowe. Jeśli jednak woda jest bliższym sprzymierzeńcem, również można sprawić różne rozrywki, jak np. podróże na statku, kurs skuterem wodnym i wiele innych atrakcji, które warto indywidualnie wybrać pod osoby pasję i pragnienia. Można wykupić różne kursy, jeśli osoba chce się w czymś specjalizować, a wtedy będzie szła w dany cel ze świadomością, że ją wspierasz całym sercem.

 

Doprowadź kogoś do rozczulenia serwując dawkę emocji

 

To jest najmniej spodziewana atrakcja, ale najbardziej chwytająca za serca. Sprawia radość, śmiech często również łzy szczęścia, wyzwala najpiękniejsze emocje, w takich momentach każda ze stron zdaje sobie sprawę jak bardzo się kogoś kocha. Pierwszym czynnikiem kategorii emocjonalnej będzie stworzenie filmiku, z waszą ulubioną piosenką, lub ulubioną piosenką danej osoby. W obrazie można dodać momenty z życiazdjęcia, lub różne napisy od serca. Jeśli nie posiadasz wiedzy na temat montażu, to możesz zapytać wśród znajomych, może ktoś zna się na ten temat, a jeśli nie to zgłoś się do profesjonalisty, któremu możesz przesłać materiał, a on stworzy sensowną historię z pięknych momentów z życia.

 

Spełniaj marzenia

 

Jeśli masz talent wokalny i nie brak Ci odwagi, możesz specjalnie dla kogoś zaśpiewać piękną piosenkę w różnych okolicznościach, np. przy waszej romantycznej kolacji, w klubie karaoke, dedykując ją dla danej osoby. Możesz również napisać samemu piosenkę i nagrać utwór. Jeśli grasz na instrumencie to plus dla Ciebie, gdyż, cudownie jest zabrać osobę w wyjątkowe miejsce lub nawet w domu, zagrać utwór wzruszający do łez. Co w sprawie, gdy nie masz talentu wokalnego? Nie musisz rezygnować z tego pomysłu, gdyż zawsze możesz wynająć ludzi, którzy tworzą piękną muzykę, a wy np. siedzicie w ogrodzie przy romantycznej kolacji, lub w rodzinnym gronie, czy z przyjaciółmi a potem bawicie się w dźwiękach muzyki. Jeśli mamy dryg do pisania pięknych wierszy, można również stworzyć coś pięknego w takiej formie. Osoba na pewno poczuje się wyjątkowo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *